گیت فروشگاهی EM

گیت فروشگاهی EM


تکنولوژی ساخت گیت های EM بر پایه الکترومغناطیس می باشد و EM مخفف کلمه انگلیسی Electromagnetic می باشد.. فرکانس کاری دزدگیر فروشگاهی EM در حدود 3 کیلوهرتز می باشد. این نوع از گیت فروشگاهی را نمی توان بصورت تک پایه استفاده نمود بخاطر اینکه فرکانس پایین این گیت برد موثر آنرا محدود میکند. هرچند که برخی مشخصات فنی دیگر نیز مانع از آن میشود.
در حالتی که گیت فروشگاهی EM بصورت دو پایه نصب شود حداکثر برد مفید آن 80 سانتی متر خواهد بود. آنتن های این نوع گیت حدودا 2 برابر آنتن های رایج و معمول گیت فروشگاهی AM و یا گیت فروشگاهی RF می باشد. بنابراین این آنتن ها را نمی توان در هر جایی نصب کرد. ولی با توجه به کوچکی لیبل EM این گیت کاربردهای مخصوص به خود را دارد.

 گیت فروشگاهی EM  گیت فروشگاهی EM

 

گیت فروشگاهی EM مدل 700plexi
گیت فروشگاهی EM مدل 500silver 

گیت فروشگاهی EM را میتوان براحتی برای طلا و جواهر استفاده کرد. لیبل های EM را می توان بارها غیرفعال و دوباره فعال کرد. بنابراین می توان از این دزدگیر فروشگاهی به عنوان دزدگیر کتاب در کتابخانه ها نیز استفاده و بخش امانات کتابخانه را با استفاده از آن مدیریت کرد.
یکی از معایب گیت های فروشگاهی EM نویزپذیری بالای این دستگاه ها می باشد که این نویزپذیری بخاطر پایین بودن بیش از حد فرکانس کاری گیت EM می باشد. خطای گیت فروشگاهی EM نسبت به گیت فروشگاهی RF و گیت فروشگاهی AM بالاتر است. همچنین این گیت ها توان مصرفی بالایی دارند که در حد 300 الی 500 وات می باشد.
گیت فروشگاهی EM علیرغم داشتن این معایب و محاسن خاص خود دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به گیت های RF و AM نیز می باشد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.