آخرین مقالات وب سایت

گیت استون

 یکی از تولیدات داخلی گیت فروشگاهی AM، گیت فر

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی یا همان سیستم گیت امنیتی ضد سرقت فروش

گیت سیگما

  گیت سیگما یکی از چند برند گیت فروشگاهی AM

گیت فروشگاهی AM

نحوه کارکرد دزدگیر فروشگاهی AM با گیت فروشگاهی RF

گیت فروشگاهی RF

  بر اساس ارسال و دریافت فرکانس رادیویی کار

گیت سیگما

 

گیت سیگما یکی از چند برند گیت فروشگاهی AM موجود در بازار است. گیت سیگما در اکثر مواقع متشکل از یک باکس و دو آنتن می باشد که بسته به نوع استفاده و موقعیت فروشگاه میتواند تک آنته و یا چند آنتنه نیز استفاده شود. تکنولوژی گیت سیگما متعلق به کشور فنلاند می باشد که در سالهای اخیر توسط متخصصین داخلی بومی سازی شده است و همین مساله باعث شده است تا با کسر هزینه زاید حمل و نقل و یا تعرفه های گمرکی قیمت این گیت بسیار مناسب باشد.

تکنولوژی و برد استفاده شده در این گیت فروشگاهی ، فنلاندی بوده و آنتن استفاده شده تولید داخل می باشد. هرچند که بسیاری از فروشندگان بعضا با اغراق کل سیستم را وارداتی می نامند که این مساله حقیقت ندارد. گیت سیگما یک برند آزموده است و کارایی بالای آن اثبات شده است.

یکی از مزیت های گیت سیگما تنوع در آنتن آن می باشد که همه سلایق را پوشش میدهد هرچند که قیمت آنتن ها متفاوت از هم می باشند ولی با این گیت فروشگاهی سیگما با گرانترین نوع آنتن قابل عرضه نیز قیمت مناسب و پایین تری را نسبت به نمونه های مشابه وارداتی اش دارد. گیت سیگما را می توان به عنوان دزدگیر ساعت، دزدگیر لوازم آرایشی، دزدگیر لوازم خانگی استفاده نمود.

بسته به نوع آنتن استفاده شده در گیت سیگما، این گیت فروشگاهی می تواند فاصله های متفاوتی را پوشش دهد که حتی فروشگاه های بزرگ با ورودی های عریض و بالای 2 متر را نیز پوشش دهد. باکس سیگما می تواند به تنهایی با یک آنتن باریک نیز کار بکند و این یک مزیت عمده برای فروشگاه های کوچک است که مشکل فضا برای نصب آنتن دارند.

مدل های مختلف گیت فروشگاهی سیگما را می توانید در بخش گیت فروشگاهی AM ببینید.

برخی مزایای گیت های سیگما را می توان به شرح زیر بیان کرد:

1) استفاده از کنترلر باکس مجزا با قابلیت ساپورت تا 4 آنتن

2) دارای LCD گرافیکی و ریموت کنترل برای اعمال تنظیمات

3) تنوع در اتصال پایه ها به کنترلر بسته به موقعیت فروشگاه

4) دارای تنظیمات خودکار

5) دارای کد فعالسازی یکماهه و مادام العمر( قابل استفاده در فروش های غیر نقدی)

 

گیت فروشگاهی

لیبل AM بارکددار

برای سفارش گیت فروشگاهی و یا مشاوره با بخش فنی و یا فروش می توانید با ما تماس بگیرید