آخرین مقالات وب سایت

گیت استون

 یکی از تولیدات داخلی گیت فروشگاهی AM، گیت فر

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی یا همان سیستم گیت امنیتی ضد سرقت فروش

گیت سیگما

  گیت سیگما یکی از چند برند گیت فروشگاهی AM

گیت فروشگاهی AM

نحوه کارکرد دزدگیر فروشگاهی AM با گیت فروشگاهی RF

گیت فروشگاهی RF

  بر اساس ارسال و دریافت فرکانس رادیویی کار

گیت فروشگاهی AM

نحوه کارکرد دزدگیر فروشگاهی AM با گیت فروشگاهی RF متفاوت است. گیت فروشگاهی AM یک تکنولوژی جدید می باشد و در طراحی و تولید آن سعی شده است تا تمام معایب دزدگیر فروشگاهی RF رفع شود. گیت فروشگاهی AM بر اساس امواج اکوستو مغناطیس کار میکند و فرکانس کاری آن 58 کیلوهرتز می باشد. همین فرکانس پایین در گیت AM باعث شده است تا برای استفاده بر روی محصولات فلزی و یا نیمه فلزی نیز مناسب باشند.
تکنولوژی گیت فروشگاهی AM برای اولین بار در آمریکا ایجاد شده است که پس از آن شرکت های مطرح اروپایی نیز وارد تولید آن شده اند. دقت بالای دستگاه در تشخیص تگ و یا لیبل های عبوری باعث شده است تا در صورت نصب صحیح و رعایت فاصله مجاز پوششی دو آنتن هیچ تگ و یا لیبلی نتواند از دزدگیر AM رد شود.

گیت های فروشگاهی AM بخاطر پردازش سیگنال دیجیتال دارای دقت بالا بوده و درصد خطای آن نزدیک به صفر می باشد. گیت های فروشگاهی AM به نسبت گیت فروشگاهی RF فاصله بیشتری را پوشش می دهند (در حدود 4 متر).
پوشش عرضی بیشتر، دقت عملکرد خوب، عدم تداخل، تک فرکانس بودن (58 کیلوهرتز)، کوچکی لیبل ها و استفده راحت، قابلیت تنظیم دیجیتالی، کارکرد تگ ها در کنار هم جزو ویژگی های مثبت این گیت ها می باشد. گیت AM نسبت به گیت RF دستگاه گرانتری می باشد.. همینطور قیمت لیبل AM نسبت به لیبل RF حدوداٌ 3 الی 4 برابر گران تر می باشد.
دزدگیر فروشگاهی AM میتواند در حالت استفاده از 2 آنتن فاصله 2 متر را پوشش دهد. در صورتی که از یک تک آنتن استفاده گردد بسته به نصب آنتن در وسط عرض در، میتوان فاصله 240 سانتی متر را پوشش داد یعنی 120 سانتی متر از هر طرف.
در بازار ایران می توان مدل های مختلف ساخت ایران و وارداتی را پیدا کرد. گیت فروشگاهی AM ایرانی بخاطر قیمت پایین مشتریان بیشتری را نسبت به مشابه خارجی آن دارد. هرچند که به لحاظ کارایی تفاوتی را با نمونه های خارجی ندارد و قیمت پایین آن تنها به خاطر بومی سازی و نبود هزینه های حمل و نقل است. از برندهای مطرح داخلی می توان گیت سیگما و گیت ایمن موج و گیت استون را نام برد.

gate